Pubs in Krakow

View on map
Show more
Sort by
ul. św. Jana 18

1. Irish Pub Pod Papugami

78 reviews
ul. Gołębia 6
ul. Józefa 17

3. Pub Galeria Wręga

16 reviews
ul. Mikołajska 5

4. English Football Club

122 reviews
Plac Niepodległości 1

5. Cafe Cinema Paradiso

1 review
Józefa 5

6. WiśniOFFka

0 reviews
Plac Bohaterów Getta 2/1

7. Tworzywo

0 reviews
Estery 16

8. Komisariat

0 reviews
#Pubs
ul. Mikołajska 24

9. Black Gallery

62 reviews
#Pubs
ul. Estery 1

10. Coolturka Pub

7 reviews
#Pubs
ul. Floriańska 47

11. Dobry Kumpel

3 reviews
ul. Warszauera 1

12. Klub Entropia

3 reviews
ul. Bracka 3-5

13. Nowa Prowincja

12 reviews
ul. Estery 8

14. Mechanoff

11 reviews
ul. Estery 20

15. Singer

39 reviews
#Pubs
ul. św. Tomasza 31

16. Oldsmobil

10 reviews

Reviews about Pubs in Krakow

Awesome place. My favourite in Krakow!

United States,
Betel Klub

The barman refused to serve us as we are Ukrainians, while having the sign in the front of the bar saying: “We fuck covid and putin”, also the bar is “saving” money for Ukrainians, what we consider as hyping and making the place more visible. Moreover, he said “ I don’t give a f*ck about your war”.

Ukraine,
Black Gallery

Not very expensive, very cosy, Amazing barman

France,
Black Gallery

Want to comeback here everytime I go to poland. Love this place from the bottom of my Heart.

France,
Black Gallery

If you are looking for a good bar and good music go there !

France,
Black Gallery

Bardzo dobre miejsce na zwykłe spotkanie przy piwie albo imprezę, dobry barman!

Poland,
Black Gallery

nie organizujcie tu imprez ani nie wspierajcie tego lokalu. jego właściciel zniszczył urodziny koleżanki, zachował się w niebezpieczny, niezrównoważony i nielogiczny sposób. tuż po rozpoczęciu z góry opłaconej (!) imprezy urodzinowej: - poddusił jednego z gości wyłącznie z tego powodu że ten poprawiał sobie włosy, po czym wyrzucił go z lokalu - wynajdywał mnóstwo błahych powodów dlaczego zaproszeni ludzie mu się nie podobają, pomimo że my po prostu rozmawialiśmy, a wydarzenie trwało dopiero jakieś 10 minut - tuż potem imprezę uznał za zakończoną i wyrzucił wszystkich, jedzenie i dekoracje zostały nietkięte - odnosił się do wszystkich wyłącznie niegrzecznie i porywczo w ten sposób pozostawił jubilatkę na ulicy z grupą 30 gości bez miejsca by się podziać i bez pieniędzy

Poland,
Black Gallery

własciciel: prawdopodobnie pod wpływem jakis substancji lokal: okropna speluna Moja znajoma wczoraj wynajeła ten lokal na imprezę zorganizowana gdzie pan z broda, podobno włąsciciel, stwierdził ze moze przyjsc paru jego znajomych, co juz jest szczytem chamstwa. Nie pozwolono nam puszczac włąsnej muzyki gdyz "spalimy mu głosniki" gdzie było słychac ze głosniki i tak sa juz do wymiany od długiego czasu. kiedy zaczeli sie goscie schodzic wszystko było okej do czasu az moj znajomy nie chciał sobie poprawic włosow pod czapką (związac gumka) na co usłyszał od przemiłego pana z broda "to nie jest salon fryzjerski" po czym zaczał go podduszac (zostawił mu krwiaka na szyi) a nastepnie kazał wypierdalac. po chwili wyrzucił z imprezy osoby ktore były w palarni bo paliły papierosy. Zwyzywał wszystkich od "niedojebanych bananowych dzieci" bo nie wydawalismy pieniedzy na abrze (mielismy zapewniony kazdy po 3 drinki) po czym wszystkich wyrzucił.

Black Gallery

Najgorsze gówno , barman dostał wyjebany napiwek , gdzie wbiło kilka jebanych Polaków , z zębami do wymiany i zaczęło szczekać , gdzie barman zamiast uspokoić sytuacje śmiał się i zbijał pionę z patusami

Poland,
English Football Club

Variety of organized events including karaoke ???, broadcasts of sport events ?, vodka tasting, pub quizzes, concerts ??, stand ups.

Mr. Vavelsky Pub & Garden
x