Lekcje gry na saksofonie- Wrocław!

Witam, Jeśli szukasz nauczyciela gry na saksofonie, jeśli nie wiesz od czego zacząć, jak i gdzie kupić saksofon. Pomogę Ci w tym. Nauka od podstaw- niezależnie od wieku Pomoc w zakupie saksofonu, ustnika, stroika ćwiczenia warsztatowe, zadęcie, intonacja, artykulacja, oddychanie czytanie z nut, etiudy, proste melodie, podstawy improwizacji, akordy i harmonia jazzowa, timing, artykulacja jazzowa, podstawy aranżacji, świadomość gry w zespole, różne poziomy nauczania, w zależności od potrzeb i umiejętności Mam do zaoferowania profesjonalną lekcję gry na saksofonie, doradztwo w zakresie wyboru instrumentu bądź ustnika - wszystko co związane z saksofonem. Jestem czynnym muzykiem, absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale Jazzu. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu: Przez dwa lata uczyłem nauki gry na saksofonie oraz Podstaw Improwizacji Jazzowej w Prywatnej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Z. Czwojdy we Wrocławiu. Ponadto uczyłem w Szkole Muzycznej II stopnia. w klasie saksofonu klasycznego. Mam własne materiały potrzebne do nauczania, przykłady nutowe, profesjonalne podkłady muzyczne, z którymi można ćwiczyć. Posiadam umiejętność przekazania wiedzy w sposób logiczny i uporządkowany. Lekcje na każdym z saksofonów. Ponadto zajęcia z improwizacji i harmonii jazzowej. Wszystko w miłej i przyjemnej atmosferze. Możliwy dojazd do ucznia. Terminy do ustalenia indywidualnie. Zadzwoń, na pewno Ci pomogę..:) Kontakt do mnie: Sławek +48/ 504038253 jobim@op.pl www.slawekdudar.pl

- Posted by saxteacher from Poland on Apr 19th, 2013

not shown