Konopnickiej11 Brick Oven Pizza

Konopnickiej11 Brick Oven Pizza
Phone
797097125
Website
Konopnickiej11 Brick Oven Pizza
Address
marii konopnickiej 11

Local Life Krakow is about to select candidates for Best Places awards, dedicated to rewarding and encouraging excellence in products, service and ideas. You are helping us to make the best choice.

Konopnickiej11 Brick Oven Pizza has 0 votes. Click here to see the results.

You can vote once a day for your favourite place.

* all fields are required

Reviews

not shown
Piotr
Poland

Odwiedziłem ostatnio pizzerię z piecem szamotowym, i muszę powiedzieć, że było to niesamowite doświadczenie! Ta pizzeria jest wyjątkowa, ponieważ używa tradycyjnego pieca opalanego węglem, a wszystkie składniki pochodzą prosto z Włoch.

Pierwsze, co mnie uderzyło, to aromatyczny dym unoszący się z pieca szamotowego. To nadaje pizzy niezwykły smak i chrupkość. Skorupa jest cienka i chrupiąca, a wnętrze miękkie i aromatyczne.

Składniki używane w pizzerii są absolutnie najwyższej jakości. Pomidory są soczyste i słodkie, ser jest doskonale roztopiony i aromatyczny, a dodatki, takie jak świeże zioła czy oliwa, nadają każdej pizzy niepowtarzalny smak.

Obsługa była przyjazna i profesjonalna, co tylko uzupełniło to wspaniałe doświadczenie. Pizzeria z piecem szamotowym to doskonałe miejsce dla miłośników prawdziwej włoskiej pizzy. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą poczuć smak i aromat tradycyjnej włoskiej kuchni!

Reply Oct 31st, 2023
Widget icon Add a widget for Konopnickiej11 Brick Oven Pizza to your website and get more reviews!
x