A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: no_sidebar

Filename: views/layout.php

Line Number: 7

Koncert włoskiej muzyki żydowskiej “Nawet słonie czytają karty tarota” – PROGETTO DAVKA

Mon 27th
Jan
20:00 - 21:00
Koncert włoskiej muzyki żydowskiej “Nawet słonie czytają karty tarota” – PROGETTO DAVKA

Włoski Instytut Kultury w Krakowie zaprasza na koncert włoskiej muzyki żydowskiej pn. NAWET SŁONIE CZYTAJĄ KARTY TAROTA w wykonaniu zespołu PROGETTO DAVKA w składzie:

Maurizio Di Veroli - vocal

Luana Mariani - fortepian

Alessandro Cerri - trąbka

Chiara Rossini - perkusja

Słoń jest zwierzęciem pamięci par excellence ze względu na jego niezwykłą zdolność zapamiętywania, podczas gdy karty tarota są próbą spojrzenia i dojrzenia stojących przed nami wyzwań. Nasz program to opowieści okraszone muzyką i opowieściami, ponieważ naród żydowski, pamiętając o tragediach, które go dotknęły, wciąż z nadzieją i optymizmem patrzy w przyszłość.

Cóż, jeśli muzyka żydowska pozwoliłaby ci podróżować w czasie, przestrzeni i pokoleniach śladami naszych przodków?

Od wielu lat Progetto Davka szerzy kulturę żydowską poprzez pokazy muzyczne, które oferują szersze spojrzenie na nasz świat. Łączymy melodie z nowoczesnymi rytmami podróżując poprzez tradycję, aby dostarczyć wciągającego i inspirującego słuchaczy doświadczenia.

Dla nas muzyka jest sposobem na przekazanie kolejnym pokoleniom znaczenia rozwijania ich unikalnej tożsamości, odkrywając jednocześnie niesamowitą różnorodność żydowskich form wyrazu kulturowego z całego świata.

Piwnica pod Baranami, Rynek Głowny 27, Kraków
x