Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Mon 26th
Aug
20:00
Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Zapraszamy na Pub Quiz i craftowe piwka do Omerta Pub & more - świetna zabawa gwarantowana! :)) Nasz Quiz to 40 pytań w języku polskim, dotyczyących wiedzy ogólnie, w związku z tym każdy będzie miał szanse na zdobycie kilku punktów dla swojej drużyny! Wspaniałe nagrody już na Was czekają!

This event happens in Omerta Pub & More

Kupa 3

Other dates

  • Mon 26th Aug 2019
  • Mon 2nd Sep 2019
  • Mon 9th Sep 2019
  • Mon 16th Sep 2019
  • Mon 23rd Sep 2019
  • Mon 30th Sep 2019
  • Mon 7th Oct 2019
  • Mon 14th Oct 2019
  • Mon 21st Oct 2019
  • Mon 28th Oct 2019
  • Mon 4th Nov 2019
x