Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Mon 18th
Feb
20:00
Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Zapraszamy na Pub Quiz i craftowe piwka do Omerta Pub & more - świetna zabawa gwarantowana! :)) Nasz Quiz to 40 pytań w języku polskim, dotyczyących wiedzy ogólnie, w związku z tym każdy będzie miał szanse na zdobycie kilku punktów dla swojej drużyny! Wspaniałe nagrody już na Was czekają!

This event happens in Omerta Pub & More

Kupa 3

Other dates

  • Mon 18th Feb 2019
  • Mon 25th Feb 2019
  • Mon 4th Mar 2019
  • Mon 11th Mar 2019
  • Mon 18th Mar 2019
  • Mon 25th Mar 2019
  • Mon 1st Apr 2019
  • Mon 8th Apr 2019
  • Mon 15th Apr 2019
  • Mon 22nd Apr 2019
  • Mon 29th Apr 2019
x