Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Mon 16th
Dec
20:00
Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Zapraszamy na Pub Quiz i craftowe piwka do Omerta Pub & more - świetna zabawa gwarantowana! :)) Nasz Quiz to 40 pytań w języku polskim, dotyczyących wiedzy ogólnie, w związku z tym każdy będzie miał szanse na zdobycie kilku punktów dla swojej drużyny! Wspaniałe nagrody już na Was czekają!

This event happens in Omerta Pub & More

Kupa 3

Other dates

  • Mon 16th Dec 2019
  • Mon 23rd Dec 2019
  • Mon 30th Dec 2019
  • Mon 6th Jan 2020
  • Mon 13th Jan 2020
  • Mon 20th Jan 2020
  • Mon 27th Jan 2020
  • Mon 3rd Feb 2020
  • Mon 10th Feb 2020
  • Mon 17th Feb 2020
  • Mon 24th Feb 2020
x