Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Mon 19th
Apr
20:00
Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Zapraszamy na Pub Quiz i craftowe piwka do Omerta Pub & more - świetna zabawa gwarantowana! :)) Nasz Quiz to 40 pytań w języku polskim, dotyczyących wiedzy ogólnie, w związku z tym każdy będzie miał szanse na zdobycie kilku punktów dla swojej drużyny! Wspaniałe nagrody już na Was czekają!

This event happens in Omerta Pub & More

Kupa 3

Other dates

  • Mon 19th Apr 2021
  • Mon 26th Apr 2021
  • Mon 3rd May 2021
  • Mon 10th May 2021
  • Mon 17th May 2021
  • Mon 24th May 2021
  • Mon 31st May 2021
  • Mon 7th Jun 2021
  • Mon 14th Jun 2021
  • Mon 21st Jun 2021
  • Mon 28th Jun 2021
x