Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Mon 29th
Apr
20:00
Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Zapraszamy na Pub Quiz i craftowe piwka do Omerta Pub & more - świetna zabawa gwarantowana! :)) Nasz Quiz to 40 pytań w języku polskim, dotyczyących wiedzy ogólnie, w związku z tym każdy będzie miał szanse na zdobycie kilku punktów dla swojej drużyny! Wspaniałe nagrody już na Was czekają!

This event happens in Omerta Pub & More

Kupa 3

Other dates

  • Mon 29th Apr 2019
  • Mon 6th May 2019
  • Mon 13th May 2019
  • Mon 20th May 2019
  • Mon 27th May 2019
  • Mon 3rd Jun 2019
  • Mon 10th Jun 2019
  • Mon 17th Jun 2019
  • Mon 24th Jun 2019
  • Mon 1st Jul 2019
  • Mon 8th Jul 2019
x