Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Mon 17th
Dec
20:00
Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Zapraszamy na Pub Quiz i craftowe piwka do Omerta Pub & more - świetna zabawa gwarantowana! :)) Nasz Quiz to 40 pytań w języku polskim, dotyczyących wiedzy ogólnie, w związku z tym każdy będzie miał szanse na zdobycie kilku punktów dla swojej drużyny! Wspaniałe nagrody już na Was czekają!

This event happens in Omerta Pub & More

Kupa 3

Other dates

  • Mon 17th Dec 2018
  • Mon 24th Dec 2018
  • Mon 31st Dec 2018
  • Mon 7th Jan 2019
  • Mon 14th Jan 2019
  • Mon 21st Jan 2019
  • Mon 28th Jan 2019
  • Mon 4th Feb 2019
  • Mon 11th Feb 2019
  • Mon 18th Feb 2019
  • Mon 25th Feb 2019
x