Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Mon 6th
Jul
20:00
Omerta Tradycyjny Pub Quiz

Zapraszamy na Pub Quiz i craftowe piwka do Omerta Pub & more - świetna zabawa gwarantowana! :)) Nasz Quiz to 40 pytań w języku polskim, dotyczyących wiedzy ogólnie, w związku z tym każdy będzie miał szanse na zdobycie kilku punktów dla swojej drużyny! Wspaniałe nagrody już na Was czekają!

This event happens in Omerta Pub & More

Kupa 3

Other dates

  • Mon 6th Jul 2020
  • Mon 13th Jul 2020
  • Mon 20th Jul 2020
  • Mon 27th Jul 2020
  • Mon 3rd Aug 2020
  • Mon 10th Aug 2020
  • Mon 17th Aug 2020
  • Mon 24th Aug 2020
  • Mon 31st Aug 2020
  • Mon 7th Sep 2020
  • Mon 14th Sep 2020
x