Hair & Beauty Services in Kolobrzeg

View on map
Sort by

Reviews about Hair & Beauty Services in Kolobrzeg

Szanowna Pani oczyszczanie manualne to nie relaks którego Pani oczekiwała i zawsze przy tym skupiamy się na skórze twarzy i mówimy o jej problemie . Jeżeli Pani skóra była w słabym i zaniedbanym stanie to nie będziemy kłamać że ma Pani skórę jak 18 latka .. ale staramy się doradzić jak poprawić pewne nie doskonałości zawszę takie konsultację są indywidualne i nie wyrażamy się odnośnie Pani wyglądu na forum publicznym ... Jeżeli chciała Pani tani relaks tak jak Pani tego oczekiwała to się Pani pomyliła i proszę się wybrać kosmetyczki po weekendowym kursie to Pani wklepie maseczkę z biedronki i włączy Pani muzykę przy tym :) Proszę o Pani dane to sprawdzimy sprawę rachunku w naszym systemie czy to prawda co Pani mówi . Dla nas ten post to czysty hejt konkurencji :) Pozdrawiamy i życzymy pięknej skóry , paznokci i włosów Cosmedical Team :)

Poland,
Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa

Koszmar w czystej postaci. Właścicielka / szefowa, pani Iga, mówi spokojnym głosem, że : jest pani zaniedbana, ma zmarszczki i za wąskie usta ( SIC ! ). Nie przestaje mówić podczas nieudolnie wykonywanego zabiegu oczyszczania twarzy. Miała ochotę uciekać, przez zamknięte drzwi od tych przechwał, głośnego monologu o świetności umiejętności z przykładem twarzy pani Igi twarzy ( nieruchowej prawie twarzy po Botoxie i ustach glonojada ). Klientka czuje się jak na spotkaniu reklamowym, a o relaksie można zapomnieć - stara, zniszczona, głupia, nie odpowiadająca kanonom urodowym panującym w tym salonie. Pani od pedicure, zdziera z zadbanych, wypielęgnowanych stóp naskórek do tego stopnia, iż nie można przez ok. 2 tygodnie normalnie stawać. Fryzjerka nie ma doświadczenia, ale się stara. Rachunek wystawiony na abstrakcyjną sumę łączną, gdzie są umieszczone usługi, jakie nie miały miejsca, jak np.: depilacja całej twarzy ! Byłam w tym pseudo salonie z przypadku i NIGDY tam nie wrócę. J

Poland,
Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa

W cosmedical korzystałam z usług fryzjerki i kosmetyczki. Obie panie bardzo uprzejme i kompetentne. Polecam

Poland,
Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa

Czas spedzony w Instytucie Cosmedical był dla mnie chwilą relaksu i odprężenia. Doceniam profesjonalną obsługę i podejście do klienta jesli tylko będę kiedyś gościć w Kołobrzegu , z przyjemnością skorzystam ponownie z usług. Prawdziwie europejski standard, zwłaszcza w podejsciu do klienta. Polecam !

Poland,
Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa
x