Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa

Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa
Phone
(+48) 733 666 135
Website
Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa
Address
Mazowiecka 24F

Local Life Kolobrzeg is about to select candidates for Best Places awards, dedicated to rewarding and encouraging excellence in products, service and ideas. You are helping us to make the best choice.

Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa has 0 votes. Click here to see the results.

You can vote once a day for your favourite place.

* all fields are required

Editor's review

A modern and well equipped place, offering more than just a haircut or pedicure. Aesthetic medicine, cosmetology, hairdressing, physiotherapy, solarium and nail spa services are provided by professional staff. In a place of this standard, no doubt even the most demanding clients can be pampered.

Editor
Editor & Kolobrzeg Local

Reviews

not shown
Cosmedical
Poland

Szanowna Pani oczyszczanie manualne to nie relaks którego Pani oczekiwała i zawsze przy tym skupiamy się na skórze twarzy i mówimy o jej problemie . Jeżeli Pani skóra była w słabym i zaniedbanym stanie to nie będziemy kłamać że ma Pani skórę jak 18 latka .. ale staramy się doradzić jak poprawić pewne nie doskonałości zawszę takie konsultację są indywidualne i nie wyrażamy się odnośnie Pani wyglądu na forum publicznym ... Jeżeli chciała Pani tani relaks tak jak Pani tego oczekiwała to się Pani pomyliła i proszę się wybrać kosmetyczki po weekendowym kursie to Pani wklepie maseczkę z biedronki i włączy Pani muzykę przy tym :) Proszę o Pani dane to sprawdzimy sprawę rachunku w naszym systemie czy to prawda co Pani mówi . Dla nas ten post to czysty hejt konkurencji :) Pozdrawiamy i życzymy pięknej skóry , paznokci i włosów Cosmedical Team :)

Reply Jan 24th, 2017
Saskia
Poland

Koszmar w czystej postaci. Właścicielka / szefowa, pani Iga, mówi spokojnym głosem, że : jest pani zaniedbana, ma zmarszczki i za wąskie usta ( SIC ! ). Nie przestaje mówić podczas nieudolnie wykonywanego zabiegu oczyszczania twarzy. Miała ochotę uciekać, przez zamknięte drzwi od tych przechwał, głośnego monologu o świetności umiejętności z przykładem twarzy pani Igi twarzy ( nieruchowej prawie twarzy po Botoxie i ustach glonojada ). Klientka czuje się jak na spotkaniu reklamowym, a o relaksie można zapomnieć - stara, zniszczona, głupia, nie odpowiadająca kanonom urodowym panującym w tym salonie. Pani od pedicure, zdziera z zadbanych, wypielęgnowanych stóp naskórek do tego stopnia, iż nie można przez ok. 2 tygodnie normalnie stawać.

Fryzjerka nie ma doświadczenia, ale się stara.

Rachunek wystawiony na abstrakcyjną sumę łączną, gdzie są umieszczone usługi, jakie nie miały miejsca, jak np.: depilacja całej twarzy !

Byłam w tym pseudo salonie z przypadku i NIGDY tam nie wrócę.

J

Reply Jan 23rd, 2017
Cosmedical
Poland

Przykro nam ale hejty takie jak ten nas nie ruszają gdyż większość to konkurencja tak jak pewnie Pani która nawet u nas nie była ..

Po pierwsze prosimy o podanie Pani imię i nazwisko oraz datę pobytu - mamy system komputerowy więc szybko dojdziemy do tej sprawy abyśmy mogli to skonfrontować i ukazać w świetle dziennym prawdę czy była Pani naszą klientką ... Ponadto oczyszanie manualne dla Pani wiadomości to bardzo dokładny i precyzyjny zabieg , a nie masaż czy relaks jak Pani opisała że oczekiwała i zawsze u nas jest poprzedzona dokładną konsultacją co do skóry którą ma się przed sobą. Jeżeli Pani oczekiwała 60 min głaskania po twarzy to zawsze może Pani iść do saloniku gdzie osoby są po weekendowym kursie i zapłaci Pani wtedy odpowiednio co do umiejętności . Jeżeli poda Pani nam swoje dane oczywiście sprawdzimy też w systemie czy rachunek tak jak Pani opisała został źle nabity - o ile to nie są czyste kłamstwa słabej naszej konkurencji pozdrawiamy i życzymy Pani pięknej skóry , stóp i włosów Cosmedical Team :)

Reply Jan 24th, 2017
Marianna
Poland

W cosmedical korzystałam z usług fryzjerki i kosmetyczki. Obie panie bardzo uprzejme i kompetentne. Polecam

Reply Aug 1st, 2014
Patrycja
Poland

Czas spedzony w Instytucie Cosmedical był dla mnie chwilą relaksu i odprężenia. Doceniam profesjonalną obsługę i podejście do klienta jesli tylko będę kiedyś gościć w Kołobrzegu , z przyjemnością skorzystam ponownie z usług. Prawdziwie europejski standard, zwłaszcza w podejsciu do klienta. Polecam !

Reply May 9th, 2014
x