Services in Kołobrzeg

Let's face it: to fully enjoy undisturbed relaxation at the beach or carefee exploration of local attractions, you will need some people to help you out. Whether it is an experienced guide or instructor services, some repairs, equipment rental or transport, Local Life Kolobrzeg's team has gathered them all here for you.

Use our list to find genuine professionals, who will be more than glad to cater to your needs, so nothing spoils your stay in Kolobrzeg. Should you require any special services, please do not hesitate to contact us, and we will be happy to help!

View on map
Sort by
78-100 Niekanin, Rubinowa 2

2. Radmor Taxi NORD

21 reviews
Wylotowa 44

3. Bike rental

1 review
Obozowa 5

4. STW Taxi

2 reviews
molo

5. Beach Equipment Rental

0 reviews
Łopuskiego 34A

6. Thai Smile

0 reviews

Reviews about Services in Kołobrzeg

Nie polecam. Kierowca 222 to gość bez jakiejkolwiek ogłady i kultury.

Poland,
Radmor Taxi NORD

Tragedia i totalne dno. Taksówka jechała 30 do mnie 30 min , a dodzwonić się graniczy z cudem.

Poland,
Radmor Taxi NORD

Pozytywnie "bo ponieważ" bardzo krótko czekałam na zamówienie.

Poland,
Radmor Taxi NORD

Dają radę. Taxa szybko podjechała. Cena taka sobie, chyba nie za wysoka jak na Kołobrzeg. Polecam.

Poland,
Radmor Taxi NORD

Dobrze taxi.

Germany,
Radmor Taxi NORD

AVG standard: acceptable to good. Cheap price makes adequate quality IMO.

United Kingdom,
Radmor Taxi NORD

Wszystko OK. W Kołobrzegu to jest dobre taxi.

Poland,
Radmor Taxi NORD

Fast on place. Good prices.

Netherlands,
Radmor Taxi NORD

Szanowna Pani oczyszczanie manualne to nie relaks którego Pani oczekiwała i zawsze przy tym skupiamy się na skórze twarzy i mówimy o jej problemie . Jeżeli Pani skóra była w słabym i zaniedbanym stanie to nie będziemy kłamać że ma Pani skórę jak 18 latka .. ale staramy się doradzić jak poprawić pewne nie doskonałości zawszę takie konsultację są indywidualne i nie wyrażamy się odnośnie Pani wyglądu na forum publicznym ... Jeżeli chciała Pani tani relaks tak jak Pani tego oczekiwała to się Pani pomyliła i proszę się wybrać kosmetyczki po weekendowym kursie to Pani wklepie maseczkę z biedronki i włączy Pani muzykę przy tym :) Proszę o Pani dane to sprawdzimy sprawę rachunku w naszym systemie czy to prawda co Pani mówi . Dla nas ten post to czysty hejt konkurencji :) Pozdrawiamy i życzymy pięknej skóry , paznokci i włosów Cosmedical Team :)

Poland,
Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa

Koszmar w czystej postaci. Właścicielka / szefowa, pani Iga, mówi spokojnym głosem, że : jest pani zaniedbana, ma zmarszczki i za wąskie usta ( SIC ! ). Nie przestaje mówić podczas nieudolnie wykonywanego zabiegu oczyszczania twarzy. Miała ochotę uciekać, przez zamknięte drzwi od tych przechwał, głośnego monologu o świetności umiejętności z przykładem twarzy pani Igi twarzy ( nieruchowej prawie twarzy po Botoxie i ustach glonojada ). Klientka czuje się jak na spotkaniu reklamowym, a o relaksie można zapomnieć - stara, zniszczona, głupia, nie odpowiadająca kanonom urodowym panującym w tym salonie. Pani od pedicure, zdziera z zadbanych, wypielęgnowanych stóp naskórek do tego stopnia, iż nie można przez ok. 2 tygodnie normalnie stawać. Fryzjerka nie ma doświadczenia, ale się stara. Rachunek wystawiony na abstrakcyjną sumę łączną, gdzie są umieszczone usługi, jakie nie miały miejsca, jak np.: depilacja całej twarzy ! Byłam w tym pseudo salonie z przypadku i NIGDY tam nie wrócę. J

Poland,
Cosmedical Instytut Kosmetologii i Fryzjerstwa
x