Rodinný den v Beach Parku Mlékojedy

Sat 15th
Jun
13:00
Rodinný den v Beach Parku Mlékojedy

The season is starting and our children (both smaller and bigger) must not be forgotten, so we have prepared a FAMILY DAY and a rich afternoon program for you and especially for them. This time your kids will be able to ride ponies, try aquazorbing, visit the bouncy castle, enjoy the swings, the inflatable climbing wall, the little ones can play in the balloons and we will all be amazed at what the magician Mirek Gřegoř will show. The whole afternoon will be accompanied by a great presenter and DJ Ondřej Bukáček, whom you can know for example from Majáles. Beach Park Mlékojedy is located on the shore of a flooded sand pit near Neratovice. It is a permanent summer scene that combines music with movies, sports and, above all, relaxing summer swimming.

Sezóna se nám rozjíždí a na naše děti (jak menší, tak i větší) se nesmí zapomínat, proto jsme pro Vás a hlavně pro ně připravili RODINNÝ DEN a bohatý odpolední program.

Tentokrát se vaše ratolesti budou moci svézt na ponících, vyzkouší aquazorbing, navštíví skákací hrad, užijí si na houpačkách, nafukovací horolezeckou stěnu, ti nejmenší mohou do dovádět v balóncích a všichni budeme žasnout nad tím, co předvede kouzelník Mirek Gřegoř.

Celým odpolednem Vás bude doprovázet skvělý moderátor a DJ Ondřej Bukáček, kterého můžete znát například z Majálesu.

Beach Park Mlékojedy se nachází na břehu zatopené pískovny u Neratovic. Představuje stálou letní scénu, která propojuje hudbu filmy, sport a hlavně pohodové letní koupání.

VSTUPNÉ:

- ZDARMA (do 19 hodin)

- 70 Kč (na večerní program s Djs, od 19 hodin)

Těšíme se na příjemné odpoledne ve vaší společnosti.

Jak se k nám dostanete, ceny ubytování a další užitečné informace najdete na beachparkmlekojedy.cz/Kontakt

IG: instagram.com/beach_park_mlekojedy

APP: mobileapps.anywhere.cz/download/1775

WEB: beachparkmlekojedy.cz

Mlékojedská 246, Tišice
x