Cafe Piano

Cafe Piano
Phone
+48 18 201 21 08
Website
Cafe Piano
Address
ul. Krupowki 63

Local Life Zakopane is about to select candidates for Best Places awards, dedicated to rewarding and encouraging excellence in products, service and ideas. You are helping us to make the best choice.

Cafe Piano has 0 votes. Click here to see the results.

You can vote once a day for your favourite place.

* all fields are required

Editor's review

The wizard who designed this bar certainly deserves to be knighted by the forest gods of Zakopane - this is really a work of art - and surely a contender for the coolest bar in Poland. You'll find it tucked away in a little alley just off the main street, Krupowki, and once inside you'll find a a spree of surprises. There's no tedious minamalism here, rather, it has an eccentric style all of its own. An unlikely cross between a sleek metropolitan bar and a chunky highland wooden shack - dovetailed with all kinds of exotic flourishes - Cafe Piano wins first prize. Wooden swings at the bar (decked out with fetching green velvet cushions), glass-topped tables with forest ferns sprouting up beneath them, windows that resemble blocks of amber, it just gets better and better. An absolute joy!

Editor
Editor & Zakopane Local

Video

Reviews

Add review
Poland

Super miejsce

Reply
Poland

poprostu najlepsze miejsce w miescie, w sezonie trudno sie tam wbic bo malenkie, ale zawsze najlepsza atmosfera, polecam

Reply
Poland

skoro "oblegane" to chyba nie moze byc zle ? ja szczerze polecam, zagladam tu od lat i zawsze sie dobrze bawie i podoba mi sie ze malo turystow, to chyba jedyne takie miejsce "nieturystyczne" na Krupówkach

Reply
Poland

Slynne chustawki zawsze oblegane przez stalych bywalcow, kilka dni temu dwie sie zwolnily i zkolezanka chcialysmy wypic wlasnie tam grzanca, w sekunde pojawil sie podpity koles i nas przegonil, wlasciciel wogole nie zareagowal, lubie to miejsce bo dobrez mi sie kojarzy z czasow kiegy chodzilam tu do plastyka, niestety teraz czuc stechla atmofere, przydaloby sie porzadne sprzatanie lisci w stolikach i nie tylko.......jednym slowem klub wzajemnych adoratorow,przychodzac z zewnatrz nie zabawisz sie dobrze, z drugiej strony wybor miejsc gdzie mozna isc na drinka i nie jest to karczma jest w Zakopanem bardzo limitowany, polecam Dworzec Tatrzanski, nowe miejsce na mapie imprezowej , ale zawsze z fajna obsluga, swietna muzyka i fantastycznym posprzatanym wnetrzem. ps. nie pracuje w Dworcu.

Reply
Poland

Zawsze, kiedykolwiek byłem w Zakopanem odwiedzałem Cafe Piano. Uwielbiałem to miejsce za klimat, atmosferę i nawet za sam wygląd. Pierwsze wrażenie. Cóż czar prysł. Niestety po ostatniej wizycie okazało się, że nie mogę tego miejsca odwiedzić z dzieckiem, gdyż pseudoartystom siedzącym przy barze przeszkadza to, że dziecko chce usiąść na huśtawce. Okazuje się, że bujawka może okazać się miejscem sporu dla "dorosłych" ludzi. Rzecz delikatnie żenująca, że stary "dziad" wygania z bujawki małe dziecko. Można jeszcze zrozumieć chore artystyczne EGO ale niestety włączył się do całej sprawy właściciel CP i niestety stanął po stronie pijaczyny. Co tylko odzwierciedla poziom kultury zarówno klienteli jak i właścicielstwa. Szczerze odradzam wizyty w tej knajpie - tylko dla stałych "bywalców", którym wolno wypraszać gości "niecodziennych". Poziom Belfastów - jeśli wiecie o co chodzi.

Reply
Poland

Drogi Panie Satan'ie.

Co prawda od Pana wpisu minęło już sporo czasu i przypadkowo "wpadłem" na niego właśnie dziś to muszę go koniecznie skontrować.

Jestem bywalcem Piano i jak większość odwiedzających ten PUB ludzi podzielam opinię, że dzieci nie powinny przebywać w takim miejscu. To jest BAR! Tu pije się wódkę i opowiada sprośne dowcipy! Tu nie masz Pan ogródka dziecięcego ani napitków z Kubusiem Puchatkiem. Według mnie przyprowadzając dziecko do miejsca gdzie bawią się dorośli wykazał się Pan zupełnym brakiem taktu. Może trzeba było zabrać dzieciaka do klubu ze stripteasem i zapytać jedna z pracujących tam Pań czy się nim nie zaopiekuje?

Ciekaw jestem jakei byłyby reakcje klientów i obsługi w takim właśnie miejscu... Są po prostu miejsca gdzie według mnie nie powinno zabierać się dzieci a PUB gdzie pije się aklohol i rozmawia o różnych czasem dosyć "włochatych" rzeczach na pewno tym miejscem jest... Pozrdawiam.

Reply
Finland

Very nice place with niceless bartender

Reply
Poland

Small cafe/pub a little bit hidden in the city centre. I loved it. Vibrant atmosphere inside, superb design and last but not least - seems to be quite popular among locals. If you want to spend an evening in a really unique place and have a great time - choose Piano.

Reply
United States

GREAT PLACE !!!!!!!!!!!!

Reply
United States

Awesome bar - love the swings!

Reply
United Kingdom

Loved this bar + funky summer garden out the back. You won't find it unless your looking, but don't miss it!

Reply
United States

Great bar! Like the 'terrariums'!

Reply
Norway

This place fucking ROCKS!

It's a littlebit small, but the swings at the bar makes ut for it! :D

Good service, good drinks!

Reply

this place is cool !!!

Reply
United Kingdom

piano bar is a quality little place and is a defo if you are in zakopane,great drink and good service.and the swings just add extra FLAIR to the bar

Reply
Ireland

(English)This Bar is brilliant! The staff are especailly nice!!!!!!!!!!(David). Definitely visit here if you are in the beauitful town of Zakopane!

(Polish)To miejsce jest genialne.Obs³uga jest szczególnie mi³a(David). Koniecznie odwiedz to miejsce kiedy bedziesz w Zakopanem.

Big kiss for David from Polish and irish girls.

Reply
United Kingdom

Looks really wicked! Definitely will visit when we over there in February! Thanks for a great website! V. well done and informative.

Reply
Widget icon Add a widget for Cafe Piano to your website and get more reviews!
Other places on map
Search by name
Search by address