NINE kitchen

NINE kitchen
Phone
-
Website
-
Address
ul. Miodowa 9

Local Life Krakow is about to select candidates for Best Places awards, dedicated to rewarding and encouraging excellence in products, service and ideas. You are helping us to make the best choice.

NINE kitchen has 0 votes. Click here to see the results.

You can vote once a day for your favourite place.

* all fields are required

Editor's review

This Asian and fusion venue in Kazimierz serves a mind-boggling selection of sushi (e.g. with a cranberry dressing), but there's also Thai curry, homemade pasta with calamari, dim sum, red lentil soup with shrimps and a coconut panna cotta with lychee jelly. A laid-back, modern place.

Editor
Editor & Krakow Local

Reviews

Add review
Poland

dobre jedzenie

Reply
Poland

sympatycznie i smacznie

Reply

Asian food you crave. You can tell its fresh and doesn't take too long to order. Decided to dine in this time and didn't regret !! --:

Reply
United States

Good food and atmosphere. They have a superb option for all you can eat.

Reply
Canada

delicious food. Great staff . See for yourself

Reply
Poland

Mimo, iż wygrałem konkurs i zarezerwowałem stolik, dopiero na miejscu dowiedziałem się że się spóźniłem i wbrew regulaminowi konkursu nie zostanę obsłużony. Manager nie skontaktował się również ze mną osobiście i nawet nie chciał nawiązać ze mną jakiegokolwiek kontaktu wyręczając się obsługą. Skorzystałem z położonego obok lokalu Stajnia, który jest urokliwym miejscem, jednak straconego czasu na dojazd do NINEkitchen nikt mi nie zwróci. Zdecydowanie NIE POLECAM.

Reply
Poland

Szanowny Panie Andrzeju. Jest nam niezmiernie przykro, że doszło do takiej sytuacji. Jednak nie jest to tak jednoznaczne, jak to Pan opisał. Niestety w tym dniu nie było w restauracji osób decyzyjnych a Pan nie uprzedził nas o tym, że zamierza zgłosić się po nagrodę. Konkurs, którego jest Pan laureatem odbył się w lutym, czyli 8 miesięcy temu, dlatego też kelnerka Pana obsługująca nie była w stanie w tej sytuacji tego zweryfikować. Przyzna Pan, że minęło już trochę czasu   Proszę wziąć pod uwagę, że mieliśmy wiele konkursów w ostatnim roku i pracownicy nie są w stanie z miejsca, po tak długim czasie od zakończenia konkursu wszystkiego zweryfikować. Po kontakcie telefonicznym kelnerki ze mną i podaniu Pana nazwiska, udało mi się skojarzyć Pana godność, ponieważ osoba o tym samym nazwisku była laureatem naszego FB konkursu (jego historia znajduje się na naszej stronie i proszę to sobie sprawdzić) i założyłem, że o ten właśnie konkurs chodzi. FB konkurs był ograniczony czasowo. Stąd też prosiłem o przekazanie informacji, że jest to już nieaktualne. Zapewne gdyby przekazał Pan informację kelnerce, że chodzi o konkurs Głębi Smaku, a nie nasz! (my byliśmy tylko jego sponsorem) nie doszło by do takiej sytuacji. Proszę zrozumieć, że każdy ma prawo do dnia wolnego od pracy i nikt się nikim nie wyręczał, mnie tam fizycznie nie było. Dodatkowo kelnerka przekazała Panu, że jeśli doszło do jakiejś pomyłki to zaprasza Pana do kontaktu z nami w celu wyjaśnienia zdarzenia. I zapewne gdyby Pan tylko uprzedził nas o swojej wizycie w celu odbioru nagrody, bądź prawidłowo określił o jaki konkurs chodzi podczas rozmowy z kelnerką, bądź nawiązał kontakt z nami dnia następnego zamiast oczerniać nas na wszystkich możliwych portalach internetowych   nie doszłoby do tego. Mam nadzieję, że spojrzy Pan teraz trochę inaczej na tą sprawę, ponieważ nikt Pana nie chciał oszukać bądź źle potraktować. Z naszej strony doszło do zlej weryfikacji, o który konkurs chodziło a wynikło to z tego, że nie pracujemy 365 dni w roku 24h na dobę i w sobotę wieczorową porą nie było to możliwe. Bardzo nam przykro, że wybrał Pan tak nieprzyjemny sposób oczerniania nas na kilku portalach internetowych. Mimo wszystko zapraszamy Pana po odbiór nagrody, wierzymy że da się jeszcze to naprawić, aby zatrzeć złe wrażenia. Pozdrawiamy !

Reply
Poland

przesmaczna kuchnia w przyjemnym wnętrzu, do tego bardzo rozsądne ceny. na pewno tam wrócę!

Reply
Poland

Świetne miejsce, miła obsługa. Ceny bardzo przyzwoite. Polecam pyszne japońskie wino o niepowtarzalnym smaku, sushi z serkiem Philadelphia. Mniam:)

Reply
Poland

Pyszne jedzenie, ceny jak na sushi bardzo niskie a jakość na 5/5. W kooncu fajna suszarnia na Kazimierz, w ludzkich cenach: )

Reply

Would be nice to see some more pictures

Reply
Germany

Swietne miejsce, polecam lososia w dijon, i white roll

Reply
Russia

very good sushi. recommend trying the original rolls

Reply
Widget icon Add a widget for NINE kitchen to your website and get more reviews!
Other places on map
Search by name
Search by address