Baroque Cocktails & Music

Baroque Cocktails & Music
Rating
93% from 12 reviews
Phone
+48 12 422 06 11
Website
Baroque Cocktails & Music
Address
ul. sw. Jana 16

Local Life Krakow is about to select candidates for Best Places awards, dedicated to rewarding and encouraging excellence in products, service and ideas. You are helping us to make the best choice.

Baroque Cocktails & Music has 16 votes. Click here to see the results.

You can vote once a day for your favourite place.

* all fields are required

Editor's review

An elegant cocktail bar in the very heart of Kraków? Visit Baroque, a prestigious spot located just a few steps away from the Main Square, the place that combines: a restaurant, a cocktail bar and a music club.

Unusual cocktails of the highest quality, gifted and charismatic bartenders, elegant interiors and all-season covered garden with air conditioning and anti-smog plants and a hot dance floor on weekends – that is the shortest description of BAROQUE Cocktails & Music. Outstanding Italian cuisine in a modern style and traditional polish cuisine inspired by the tastes of the World. You would be delighted with handmade pasta and traditional Italian pizza baked in a wood-fired oven. Unique taste of all our dishes is enhanced by individually selected wine. On weekends (Friday and Saturday) you can order selected dishes also at night (from 11 p.m. to 5 a.m.), check the baroque "Night Menu".

No matter if you are looking for a place for an official business meeting or to hang out in the evening with a bunch of friends – Baroque is an excellent choice. The room layout makes it possible to create a cosy atmosphere, whereas a well-equipped bar and an extensive menu full of polish and italian dishes guarantee that this spot is perfect for any kind of meeting and event. There is a possibility of organizing a closed event in one of five rooms adapted for this purpose. Every Thursday evening, well-known local artists play full of energy life concerts. And on weekends DJs play their best sets.

Editor
Local Life Krakow

Feel like sharing?

Reviews

Add review

Monika from Poland Reply Aug 31st, 2017

fajne miejsce na weekend, wspaniała oranżeria i świetne koktajle :) Muzyka na żywo i dobry koktajl to naprawdę najlepszy pomysł na piątkowy wieczór! polecam

Magdaa from Poland Reply Nov 13th, 2016

Byłam w piątek. Elegancki wystrój,przemili barmani, wyśmienite koktajle, Gorąco polecam

Damian from Poland Reply Jun 27th, 2016

Byłem ostatnio w Baroque wraz z przyjaciółmi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony całością - super jedzenie, pyszne drinki i do tego wspaniała obsługa. Wielkie brawa!

Marek from Poland Reply Aug 5th, 2015

Towarzystwo nieco starsze ale z klasą i kasą. Na stolikach często szampan. Miła obsługa. Uwaga na selekcję - w trampkach nie wejdziesz ale marynarka załatwia sprawę. Dziewczyny w dzinsach i bez szpilek też się tam nie wybierajcie. Generalnie super atmosfera.

GrzegorzWaw from Poland Reply Jan 22nd, 2015

W sobotę sami prawnicy i lekarze. Jedyne miejsce w Krakowie jak jesteś po 30ste i nie chcesz spędzić wieczoru z klubie z małolatami i Hiszpanami z erasmusa. Generalnie krakowska elegancja. Polecam

Dagmara from Poland Reply Jun 16th, 2014

Jeden z niewielu lokali w krk na ogromnym poziomie. Zawsze kiedy tam przychodzę jestem pod wrażeniem jakości obsługi, nawet kiedy wybiorę się tam w sobotę gdzie mają ogromne obłożenie zawsze jestem obsłużona z klasą. Wiele osób uważa ten lokal za lanserski, ja natomiast twierdzę że jest to miejsce dla ludzi z klasą.

Nina from Poland Reply May 6th, 2012

Trafiłam do Baroque będąc przejazdem w Krakowie i jestem pod wrażeniem tego miejsca. Piękne wnętrza, pyszna kuchnia.. Jeśli będę jeszcze w Krakowie, na pewno tam zajrzę. Polecam.

Tomek S. from Poland Reply Apr 25th, 2012

Odwiedziliśmy w zeszły weekend Kraków z żoną, mieszkamy w Poznaniu. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem, w barze Baroque zasiedliśmy na późny lounch i drinka. Wybór koktajli robi wrażenie, a kelnerka była pocna kiedy żona stroniąca od alkoholu nie wiedziała na co się zdecydować, wzięliśmy wizytówkę, bo na pewno chielibyśmy tam wrócić.

Graża from Poland Reply Feb 9th, 2012

Lokal ponoć czynny do 22, ale na miejscu okazało się że jednak do 21, my byliśmy o 20 co jednak nie przeszkadzało Pani kelnerce zaproponować nam abyśmy przyszli do południa w dniu następnym! O 20:30 miały rozliczoną kasę i podzielone napiwki!!!! (my płaciliśmy wcześniej gruponem) Rozmawiały o tym bardzo głośno więc nie sposób było tego nie wiedzieć.Zdziwiliśmy się bo przecież jeszcze jakiś klient mógł przyjść. Jak wychodziliśmy o 20:40 okazało się, że jednak nie mógł bo drzwi wejściowe do lokalu były już zamknięte na klucz!!!!!!! Mało tego jak tylko Panie zobaczyły jakiś pusty kubek lub talerzyk u nas na stoliku (a sprawdzały często) natychmiast zabierały do mycia. Czuliśmy się jak intruzi!!! Chyba nie mogły się doczekać, aż pójdziemy bo wychodząc stamtąd o 20:40 Panie były już przyszykowane do wyjścia, a ich kurtki już na nie czekały na krześle przy schodach!!!! NIGDY WIĘCEJ NIE ODOWIEDZĘ TEGO MIEJSCA I ZDECYDOWANIE BĘDĘ JE ODRADZAŁA WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM. Jeśli właściciel nie zmieni jakości obsługi klienta to nie wróżę lokalowi długiej kariery, chyba że są nastawieni na przypadkowych klientów, a na stałych im nie zależy. Jedyny plus za kawę bo była pyszna. Natomiast szarlotka na gorąco z lodami okazała się być zimną szarlotką z lodami :(((

Andrea H> from United Kingdom Reply Nov 25th, 2011

One very stylish place:))

Alicia Barnes from United Kingdom Reply Sep 16th, 2011

I've heard this is one of the most classy places in KRAKOW, I will definitely check it out this weekend:)

Paolo from Italy Reply Jun 7th, 2010

Best cocktails in town, no doubt about it. love this place

Widget icon Add a widget for Baroque Cocktails & Music to your website and get more reviews!
Other places on map
Search by name
Search by address