Baroque Cocktails & Music

Baroque Cocktails & Music
Rating
93% from 11 reviews
Phone
+48 12 422 01 06
Website
Baroque Cocktails & Music
Address
ul. sw. Jana 16

Local Life Krakow is about to select candidates for Best Places awards, dedicated to rewarding and encouraging excellence in products, service and ideas. You are helping us to make the best choice.

Baroque Cocktails & Music has 16 votes. Click here to see the results.

You can vote once a day for your favourite place.

* all fields are required

Editor's review

Baroque has already made its name as one of Cracow's key venues for cocktails. Now they've broadened their horizons, offering a delectable range of dishes for peckish punters. The chef rustles up ravishing Mediterranean fare with Polish twists, making this an ideal spot for either lunch or dinner. It's all served up amidst dashing 21st Century baroque decor, just a Tarzan swing away from the Market square. A summertime bonus is the secret garden at the back, where guests can unwind amidst roses and ponder which combination to choose from the array of 200 cocktails. Bottoms up.

Editor
Local Life Krakow

Feel like sharing?

Reviews

Add review

Magdaa from Poland Reply Nov 13th, 2016

Byłam w piątek. Elegancki wystrój,przemili barmani, wyśmienite koktajle, Gorąco polecam

Damian from Poland Reply Jun 27th, 2016

Byłem ostatnio w Baroque wraz z przyjaciółmi. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony całością - super jedzenie, pyszne drinki i do tego wspaniała obsługa. Wielkie brawa!

Marek from Poland Reply Aug 5th, 2015

Towarzystwo nieco starsze ale z klasą i kasą. Na stolikach często szampan. Miła obsługa. Uwaga na selekcję - w trampkach nie wejdziesz ale marynarka załatwia sprawę. Dziewczyny w dzinsach i bez szpilek też się tam nie wybierajcie. Generalnie super atmosfera.

GrzegorzWaw from Poland Reply Jan 22nd, 2015

W sobotę sami prawnicy i lekarze. Jedyne miejsce w Krakowie jak jesteś po 30ste i nie chcesz spędzić wieczoru z klubie z małolatami i Hiszpanami z erasmusa. Generalnie krakowska elegancja. Polecam

Dagmara from Poland Reply Jun 16th, 2014

Jeden z niewielu lokali w krk na ogromnym poziomie. Zawsze kiedy tam przychodzę jestem pod wrażeniem jakości obsługi, nawet kiedy wybiorę się tam w sobotę gdzie mają ogromne obłożenie zawsze jestem obsłużona z klasą. Wiele osób uważa ten lokal za lanserski, ja natomiast twierdzę że jest to miejsce dla ludzi z klasą.

Nina from Poland Reply May 6th, 2012

Trafiłam do Baroque będąc przejazdem w Krakowie i jestem pod wrażeniem tego miejsca. Piękne wnętrza, pyszna kuchnia.. Jeśli będę jeszcze w Krakowie, na pewno tam zajrzę. Polecam.

Tomek S. from Poland Reply Apr 25th, 2012

Odwiedziliśmy w zeszły weekend Kraków z żoną, mieszkamy w Poznaniu. Jesteśmy zachwyceni tym miejscem, w barze Baroque zasiedliśmy na późny lounch i drinka. Wybór koktajli robi wrażenie, a kelnerka była pocna kiedy żona stroniąca od alkoholu nie wiedziała na co się zdecydować, wzięliśmy wizytówkę, bo na pewno chielibyśmy tam wrócić.

Graża from Poland Reply Feb 9th, 2012

Lokal ponoć czynny do 22, ale na miejscu okazało się że jednak do 21, my byliśmy o 20 co jednak nie przeszkadzało Pani kelnerce zaproponować nam abyśmy przyszli do południa w dniu następnym! O 20:30 miały rozliczoną kasę i podzielone napiwki!!!! (my płaciliśmy wcześniej gruponem) Rozmawiały o tym bardzo głośno więc nie sposób było tego nie wiedzieć.Zdziwiliśmy się bo przecież jeszcze jakiś klient mógł przyjść. Jak wychodziliśmy o 20:40 okazało się, że jednak nie mógł bo drzwi wejściowe do lokalu były już zamknięte na klucz!!!!!!! Mało tego jak tylko Panie zobaczyły jakiś pusty kubek lub talerzyk u nas na stoliku (a sprawdzały często) natychmiast zabierały do mycia. Czuliśmy się jak intruzi!!! Chyba nie mogły się doczekać, aż pójdziemy bo wychodząc stamtąd o 20:40 Panie były już przyszykowane do wyjścia, a ich kurtki już na nie czekały na krześle przy schodach!!!! NIGDY WIĘCEJ NIE ODOWIEDZĘ TEGO MIEJSCA I ZDECYDOWANIE BĘDĘ JE ODRADZAŁA WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM. Jeśli właściciel nie zmieni jakości obsługi klienta to nie wróżę lokalowi długiej kariery, chyba że są nastawieni na przypadkowych klientów, a na stałych im nie zależy. Jedyny plus za kawę bo była pyszna. Natomiast szarlotka na gorąco z lodami okazała się być zimną szarlotką z lodami :(((

Andrea H> from United Kingdom Reply Nov 25th, 2011

One very stylish place:))

Alicia Barnes from United Kingdom Reply Sep 16th, 2011

I've heard this is one of the most classy places in KRAKOW, I will definitely check it out this weekend:)

Paolo from Italy Reply Jun 7th, 2010

Best cocktails in town, no doubt about it. love this place

Widget icon Add a widget for Baroque Cocktails & Music to your website and get more reviews!
Other places on map
Search by name
Search by address